SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
649 000 €
(5 595 € / m²)
Prodaja
3
2+
116 m²
Paseo del Parque, San Roque

spavaća soba3
stan116 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

A contemporary three-bedroom residence set on the front line of the celebrated San Roque Golf Course. Designed with clean lines and a soft modern sens...

Ostalo
Dob ponude: 22dana
Ažurirano: 22dana

Lokaliteti

Paseo del Parque, San Roque
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu