Popis ponuda
22
22
22
795 000 €
(4 015 € / m²)
Prodaja
3
2+
198 m²
Avenida de los Cortijos, San Roque
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
3
stan
198 m²
kupaonice
2+
Prevedi na engleski
Ground Floor Apartment, Sotogrande Alto, Costa del Sol. 3 Bedrooms, 4 Bathrooms, Built 198 m2, Terrace 20 m2, Garden/Plot 102 m2. Setting : Close To G...
Prikaži puni opis
Parametri
Oprema i značajke
Bazen
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Ostalo
Vrsta zgrade:
Ostalo
Oprema:
Ostalo
Dob ponude:
58dana
Ažurirano:
28dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Avenida de los Cortijos, San Roque
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.