SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
2 664 000 €
(8 621 € / m²)
Prodaja
4
2+
309 m²
Avenida de La Marina, San Roque

spavaća soba4
stan309 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Ensconced in its own park-like oasis, this brand new development of luxury Sotogrande apartments for sale in a natural environment combines modern arc...

Ostalo
Dob ponude: 61dana
Ažurirano: 31dana

Lokaliteti

Avenida de La Marina, San Roque
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu