SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
116 100 €
(1 786 € / m²)
Prodaja
3
1
65 m²
Ronda de Collsalarca, Sabadell

spavaća soba3
stan65 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Inmueble actualmente ocupado, no disponible para uso inmediato, orientado exclusivamente a inversores que busquen una entrada estratégica en mercado r...

Ostalo
Dob ponude: 12dana
Ažurirano: 8dana

Lokaliteti

Ronda de Collsalarca, Sabadell
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

CENTURY 21 Premier

Slični oglasi

Slično u inozemstvu