SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
297 000 €
(3 808 € / m²)
Prodaja
4
2+
78 m²
Carretera de Terrassa, Sabadell

spavaća soba4
stan78 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Discover your dream home in this almost-new 4-bedroom apartment located in the heart of Sabadell, Barcelona. Priced at 297,000, this spacious 102m² fl...

Ostalo
Dob ponude: 59dana
Ažurirano: 59dana

Lokaliteti

Carretera de Terrassa, Sabadell
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

CENTURY 21 A.M.G.

Slični oglasi

Slično u inozemstvu