SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
159 000 €
(2 839 € / m²)
Prodaja
3
1
56 m²
Carrer Ramón y Cajal, Roses

spavaća soba3
stan56 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Appartement rénové exposition Sud-ouest dans résidence atypiqueDécouvrez ce charmant appartement d'environ 56 m² construits, entièrement rénové avec s...

Ostalo
Dob ponude: 107dana
Ažurirano: 19dana

Lokaliteti

Carrer Ramón y Cajal, Roses
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

N1 FRANCE ESPAGNE PRESTIGE IMMOBILIER

Slični oglasi

Slično u inozemstvu