SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
253 915 €
(2 116 € / m²)
Prodaja
4
1
120 m²
Ronda

spavaća soba4
stan120 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Objevte tuto nádhernou nemovitost v srdci okouzlujícího města Ronda. Tento prostorný byt s velkorysou zastavěnou plochou 120 m² nabízí ideální prostor...

Nenamješten
Dob ponude: 64dana
Ažurirano: 14dana

Lokaliteti

Ronda

Građanski sadržaji

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA

Slični oglasi

Slično u inozemstvu