SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
321 000 €
(2 791 € / m²)
Prodaja
2
2+
115 m²
Calle Gijón, Rojales

spavaća soba2
stan115 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Located in the charming Ciudad Quesada, this residential complex offers a selection of 40 high-bungalow and low-bungalow homes. Designed for those see...

Ostalo
Dob ponude: 33dana
Ažurirano: 15dana

Lokaliteti

Calle Gijón, Rojales
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu