SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
325 000 €
(3 652 € / m²)
Prodaja
2
2+
89 m²
Avenida de Argentina, Rojales

spavaća soba2
stan89 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Luxury Ground Floor Apartment – Pueblo Bravo, Ciudad Quesada We are delighted to present this exceptional 2-bedroom, 2-bathroom ground floor apartmen...

Ostalo
Dob ponude: 58dana
Ažurirano: 28dana

Lokaliteti

Avenida de Argentina, Rojales
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu