Popis ponuda
28
28
28
275 000 €
(2 644 € / m²)
Prodaja
3
2+
104 m²
Calle Gijón, Rojales
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
3
stan
104 m²
kupaonice
2+
Prevedi na engleski
Bungalow on 2 floors with solarium, private and communal pool – Ciudad Quesada (Rojales)
Bungalow on two levels plus solarium, located on a plot with...
Prikaži puni opis
Parametri
Oprema i značajke
Bazen
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Ostalo
Vrsta zgrade:
Ostalo
Oprema:
Ostalo
Dob ponude:
106dana
Ažurirano:
7dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Calle Gijón, Rojales
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.