SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
321 000 €
(3 733 € / m²)
Prodaja
3
1
86 m²
Calle El Castillo, Rojales

spavaća soba3
stan86 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Stylový penthouse se 2 ložnicemi a 2 koupelnami v exkluzivním rezidenčním komplexu Luisa od Euromariny. Tento světlý, moderní dům má otevřený obývací ...

Nenamješten
Dob ponude: 143dana
Ažurirano: 100dana

Lokaliteti

Calle El Castillo, Rojales

Građanski sadržaji

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA

Slični oglasi

Slično u inozemstvu