SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
129 000 €
(2 224 € / m²)
Prodaja
3
1
58 m²
Carrer de Sant Josep, Ripollet

spavaća soba3
stan58 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Discover this charming 3-room apartment in the heart of Ripollet, Barcelona, priced at an attractive 129,000. With a spacious area of 60m², this prope...

Ostalo
Dob ponude: 324dana
Ažurirano: 16dana

Lokaliteti

Carrer de Sant Josep, Ripollet
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

CENTURY 21 A.M.G.

Slični oglasi

Slično u inozemstvu