Popis ponuda
20
20
20
340 000 €
(4 359 € / m²)
Prodaja
3
2+
78 m²
Avinguda de Catalunya, Puigcerdà
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
3
stan
78 m²
kupaonice
2+
Prevedi na engleski
Located on the second floor, this property enjoys excellent natural light and a privileged position in the centre of Puigcerdà.
The balconies, distr...
Prikaži puni opis
Parametri
Oprema i značajke
Klimatizacija
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Novogradnja
Energetski intenzitet:
Energetski certifikat (EPC) ocjenjuje energetsku učinkovitost na ljestvici od A do G.
A - Izuzetno ekonomično
Vrsta zgrade:
Ostalo
Vrsta grijanja:
Ostalo
Prikaži sve parametre
Dob ponude:
18dana
Ažurirano:
18dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Avinguda de Catalunya, Puigcerdà
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.