SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
550 000 €
(4 365 € / m²)
Prodaja
2
2+
126 m²
Avinguda de Catalunya, Puigcerdà

spavaća soba2
stan126 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Located on a quiet ground floor, this elegant home stands out for its excellent connection between the interior and exterior spaces, creating an unusu...

Ostalo
Dob ponude: 18dana
Ažurirano: 18dana

Lokaliteti

Avinguda de Catalunya, Puigcerdà
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Lucas Fox La Cerdanya

Slični oglasi

Slično u inozemstvu