SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
449 000 €
(4 236 € / m²)
Prodaja
3
2+
106 m²
Avenida de Austria, Pilar de la Horadada

spavaća soba3
stan106 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

A new development located very close to the fabulous beaches of Mil Palmeras, these properties are a mixture of ground floor and penthouse duplexes as...

Ostalo
Dob ponude: 59dana
Ažurirano: 30dana

Lokaliteti

Avenida de Austria, Pilar de la Horadada
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu