Popis ponuda
17
17
17
369 000 €
(2 952 € / m²)
Prodaja
3
2+
125 m²
carrer del Bisbe Sastre, Palma
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
3
stan
125 m²
kupaonice
2+
Prevedi na engleski
Your next investment opportunity or dream home in the heart of Palma de Mallorca!
For sale is this spacious 100 m² flat located on Calle Bisbe Sastre...
Prikaži puni opis
Parametri
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Zasebna kuhinja
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
492dana
Ažurirano:
492dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
carrer del Bisbe Sastre, Palma
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.
Zatražite točnu adresu
Uvećaj kartu
Građanski sadržaji
CENTURY 21 Nova Vila
Prikaži telefon
Kontaktirajte prodavatelja
CENTURY 21 Nova Vila