SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 450 000 €
(8 192 € / m²)
Prodaja
2
2+
177 m²
Passeig de Cala Gamba, Palma

spavaća soba2
stan177 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Diese vollständig renovierte Duplex-Penthousewohnung im 5. Stock mit Aufzug begeistert durch ihre privilegierte Lage in erster Meereslinie und ihren a...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

Otvoreni dnevni boravakZasebna kuhinjaTuš kabinaTerasaPogledKat

Ostalo
Dob ponude: 14dana
Ažurirano: 14dana

Lokaliteti

Passeig de Cala Gamba, Palma
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

FIRST MALLORCA

Slični oglasi

Slično u inozemstvu