SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
630 000 €
(5 676 € / m²)
Prodaja
2
1
111 m²
Carrer de Carles Riba, Palma

spavaća soba2
stan111 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Entdecken Sie diese charmante und einladende Maisonette-Wohnung in Palma perfekt für alle, die ein modernes und komfortables Zuhause in idealer Lage ...

Ostalo
Dob ponude: 12dana
Ažurirano: 8dana

Lokaliteti

Carrer de Carles Riba, Palma
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

iad España

Slični oglasi

Slično u inozemstvu