Popis ponuda
39
39
39
1 295 000 €
(8 196 € / m²)
Prodaja
3
2+
158 m²
Carrer de Cecili Metel, Palma
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
3
stan
158 m²
kupaonice
2+
Prevedi na engleski
Piso de lujo en venta en la mejor zona de Palma de Mallorca
Precio: [a definir]
Ubicación: Zona premium de Palma de Mallorca
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Ostalo
Energetski intenzitet:
Energetski certifikat (EPC) ocjenjuje energetsku učinkovitost na ljestvici od A do G.
E - Neekonomično
Vrsta zgrade:
Ostalo
Vrsta grijanja:
Ostalo
Prikaži sve parametre
Dob ponude:
17dana
Ažurirano:
17dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Carrer de Cecili Metel, Palma
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.