SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
369 000 €
(3 025 € / m²)
Prodaja
4
1
122 m²
Avinguda d'Alexandre Rosselló, Palma

spavaća soba4
stan122 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeNakon rekonstrukcije
podrumNe
terasaNe

Opis

Oblast náměstí Pedro Garau
2 nezávislé jednotky! Exkluzivně vám představujeme tuto báječnou nemovitost na prodej, která se nachází v srdci Pere Garau,...

Nenamješten
Dob ponude: 82dana
Ažurirano: 37dana

Lokaliteti

Avinguda d'Alexandre Rosselló, Palma

Građanski sadržaji

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA

Slični oglasi

Slično u inozemstvu