Popis ponuda
7
7
7
476 000 €
(7 212 € / m²)
Prodaja
2
1
66 m²
CALLE LLORENÇ CAMPINS, Palma
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
2
stan
66 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Apartamento dúplex con terraza, Vivienda con salón comedor, cocina amueblada, coladuria, 2 habitaciones, armarios, 1 baño, suelos de gres y parquet, a...
Prikaži puni opis
Parametri
Oprema i značajke
Klimatizacija
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Ostalo
Energetski intenzitet:
Energetski certifikat (EPC) ocjenjuje energetsku učinkovitost na ljestvici od A do G.
G - Iznimno rasipno
Vrsta zgrade:
Ostalo
Vrsta grijanja:
Ostalo
Prikaži sve parametre
Dob ponude:
295dana
Ažurirano:
16dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
CALLE LLORENÇ CAMPINS, Palma
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.