SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
447 000 €
(8 434 € / m²)
Prodaja
2
1
53 m²
Palma

spavaća soba2
stan53 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteDa
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Nachází se pouhých 5 minut jízdy od letiště a moderního nákupního centra Fan Mallorca a jen 10 minut od centra Palmy. Tento úžasný rezidenční komplex ...

Nenamješten
Dob ponude: 324dana
Ažurirano: 6dana

Lokaliteti

Palma

Građanski sadržaji

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA

Slični oglasi

Slično u inozemstvu