SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
185 000 €
(2 372 € / m²)
Prodaja
2
1
78 m²
Calle Escorpiones, Orihuela

spavaća soba2
stan78 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Welcome to this charming apartment in the sought-after area of Los Altos, offering the perfect blend of comfort, views, and Mediterranean lifestyle. ...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Calle Escorpiones, Orihuela
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu