SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
239 000 €
(2 880 € / m²)
Prodaja
2
2+
83 m²
Calle Soria, Orihuela

spavaća soba2
stan83 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Exclusive fully renovated apartment in a prestigious golf area Welcome to this elegant fully renovated apartment located in the highly desirable area ...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

Nakon renovacijePrirodno svjetloPogledKatZaseban wcTuš kabinaPerilica rubljaSigurnostPločice

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Calle Soria, Orihuela
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu