SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
365 000 €
(3 614 € / m²)
Prodaja
2
2+
101 m²
Calle Claveles, Orihuela

spavaća soba2
stan101 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Located in beautiful Orihuela Costa, this exclusive residential complex offers a variety of housing options to suit different needs and lifestyles. Wi...

Ostalo
Dob ponude: 10dana
Ažurirano: 10dana

Lokaliteti

Calle Claveles, Orihuela
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu