SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
179 000 €
(3 442 € / m²)
Prodaja
2
1
52 m²
calle Calderón de la Barca, Orihuela

spavaća soba2
stan52 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Beautiful bungalow located in Orihuela Costa, characterized by its holiday atmosphere and proximity to Blue Flag beaches. It offers a mix of apartme...

Ostalo
Dob ponude: 14dana
Ažurirano: 14dana

Lokaliteti

calle Calderón de la Barca, Orihuela
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu