SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
149 900 €
(2 725 € / m²)
Prodaja
2
1
55 m²
calle Calderón de la Barca, Orihuela

spavaća soba2
stan55 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Ground Floor Bungalow for Sale in Orihuela Costa – Close to All AmenitiesGround floor bungalow for sale in Orihuela Costa, located in a well-connected...

Ostalo
Dob ponude: 28dana
Ažurirano: 28dana

Lokaliteti

calle Calderón de la Barca, Orihuela
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu