SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
399 000 €
(5 182 € / m²)
Prodaja
2
2+
77 m²
Calle Cabo Estaca de Bares, Orihuela

spavaća soba2
stan77 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Located in the prestigious area of Cabo Roig, this residential complex offers a selection of 23 properties including apartments, ground-floor units, a...

Ostalo
Dob ponude: 28dana
Ažurirano: 23dana

Lokaliteti

Calle Cabo Estaca de Bares, Orihuela
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu