SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
369 000 €
(3 968 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
93 m²
Calle Cabo Estaca de Bares, Orihuela

spavaća sobaatypical
stan93 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaNe

Opis

Beliggende i det prestigefyldte område Cabo Roig tilbyder dette boligkompleks et udvalg af 23 ejendomme, der inkluderer lejligheder, stueetager og pe...

Ostalo
Dob ponude: 44dana
Ažurirano: 43dana

Lokaliteti

Calle Cabo Estaca de Bares, Orihuela
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Leigh's Estates

Slični oglasi

Slično u inozemstvu