SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
398 000 €
(2 884 € / m²)
Prodaja
3
2+
138 m²
Calle Mayor, Orihuela

spavaća soba3
stan138 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

This beautifully renovated and fully furnished 138 m2 apartment offers spacious, modern living with high-end finishes throughout. Designed for comfort...

Ostalo
Dob ponude: 54dana
Ažurirano: 54dana

Lokaliteti

Calle Mayor, Orihuela
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu