SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
114 000 €
(2 151 € / m²)
Prodaja
1
1
53 m²
calle Caliza, Orihuela

spavaća soba1
stan53 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Cozy flat in La Regia with 1 double bedroom and 1 bathroom offering a comfortable and functional layout.. The renovated kitchen opens onto the living-...

Ostalo
Dob ponude: 59dana
Ažurirano: 59dana

Lokaliteti

calle Caliza, Orihuela
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu