SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
309 900 €
(4 132 € / m²)
Prodaja
3
1
75 m²
Avenida de las Brisas, Orihuela

spavaća soba3
stan75 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteDa
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Apartmán se 2 ložnicemi v Villamartín . Apartmán se 2 ložnicemi a 2 koupelnami ve Villamartínu.

Má velké terasy, všechny orientované na jih, s výhled...

Nenamješten
Dob ponude: 133dana
Ažurirano: 30dana

Lokaliteti

Avenida de las Brisas, Orihuela

Građanski sadržaji

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA

Slični oglasi

Slično u inozemstvu