SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
580 000 €
(5 421 € / m²)
Prodaja
2
2+
107 m²
Ojén

spavaća soba2
stan107 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

This beautifully renovated two-bedroom apartment is situated in the iconic Torre de Río Real, one of Marbella's most renowned buildings. Located in th...

Ostalo
Dob ponude: 59dana
Ažurirano: 29dana

Lokaliteti

Ojén
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu