SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
395 000 €
(3 692 € / m²)
Prodaja
2
2+
107 m²
Paseo de Acebuchal, Ojén

spavaća soba2
stan107 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

This apartment, built in 2007, is located within \"El Vicario,\" part of the prestigious La Mairena area. It offers the best of both worlds: beautiful...

Ostalo
Dob ponude: 142dana
Ažurirano: 78dana

Lokaliteti

Paseo de Acebuchal, Ojén
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Fincas Eva

Slični oglasi

Slično u inozemstvu