SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
249 000 €
(2 204 € / m²)
Prodaja
4
2+
113 m²
Calle Marín Baldo, Murcia

spavaća soba4
stan113 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

شقق أنيقة مكونة من غرفتي نوم و3 غرف نوم و4 غرف نوم في وسط مورسيا
تقع الشقق في مدينة مورسيا بجنوب شرق إسبانيا. تتمتع مرسية بتاريخ طويل يعود تاريخه إلى ...

Ostalo
Dob ponude: 495dana
Ažurirano: 495dana

Lokaliteti

Calle Marín Baldo, Murcia
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TEKCE Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu