SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
133 000 €
(1 478 € / m²)
Prodaja
3
2+
90 m²
TRAVESIA SAN JAVIER 1, Murcia

spavaća soba3
stan90 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Your new home in Avileses awaits!Discover this exclusive development of fully renovated homes in the charming setting of Avileses. Available from 1 to...

Ostalo
Dob ponude: 25dana
Ažurirano: 25dana

Lokaliteti

TRAVESIA SAN JAVIER 1, Murcia
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu