SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 120 000 €
(16 471 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
68 m²
Avenida de la Constitución, Móstoles

spavaća sobaatypical
stan68 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Located on the third floor of an elegant and impeccably maintained building, this exceptional 68 sqm apartment stands in the very heart of Madrid.

...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

Otvoreni dnevni boravakTerasaPrirodno svjetlo

Namješteno
Dob ponude: 20dana
Ažurirano: 20dana

Lokaliteti

Avenida de la Constitución, Móstoles
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

BARNES Madrid

Slični oglasi

Slično u inozemstvu