SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
220 000 €
(2 316 € / m²)
Prodaja
2
2+
95 m²
CALLE AMAPOLAS (LAS), Monforte del Cid

spavaća soba2
stan95 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

NEW BUILD RESIDENTIAL COMPLEX IN ALENDA GOLF, ALICANTE New Build private development of beautiful 2 and 3 bedrooms apartments with large terraces ove...

Ostalo
Dob ponude: 56dana
Ažurirano: 26dana

Lokaliteti

CALLE AMAPOLAS (LAS), Monforte del Cid
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu