SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
179 000 €
(3 580 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
50 m²
Avenida Roque Del Este, Mogán

spavaća sobaatypical
stan50 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Zum Verkauf steht ein wunderschönes Apartment im bekannten Jacaranda-Komplex in Puerto Rico, Gran Canaria – eine sehr gefragte Lage sowohl als Hauptwo...

Namješteno
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Avenida Roque Del Este, Mogán
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DoorWayz Homes & Advisory

Slični oglasi

Slično u inozemstvu