SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
455 000 €
(5 170 € / m²)
Prodaja
4
1
88 m²
Calle Doma, Mijas

spavaća soba4
stan88 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteDa
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaDa

Opis

V srdci rezidenčního projektu v Las Lagunas de Mijas se nachází 52 pečlivě navržených jednotek, které kombinují praktičnost s moderním stylem a skvělo...

Nenamješten
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Calle Doma, Mijas

Građanski sadržaji

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Nikša Marinkovič

Slični oglasi

Slično u inozemstvu