SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
625 000 €
(5 208 € / m²)
Prodaja
3
2+
120 m²
CALLE LIRIOS URB LAS FAROLAS, Mijas

spavaća soba3
stan120 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaNe

Opis

Situated in a peaceful area of Mijas Costa, this boutique residential community of 36 modern apartments offers exceptional sea views, elegant contempo...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

TerasaPogledOtvoreni dnevni boravakKuhinjski aparatiPrirodno svjetloModerni stil

Ostalo
Dob ponude: 8dana
Ažurirano: 8dana

Lokaliteti

CALLE LIRIOS URB LAS FAROLAS, Mijas
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Mosaic Realty

MosaicRealty

Slični oglasi

Slično u inozemstvu