SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
640 000 €
(6 038 € / m²)
Prodaja
3
2+
106 m²
Calle Barrientos de Cala Golf, Mijas

spavaća soba3
stan106 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaNe

Opis

Surrounded by rolling fairways and natural scenery, this exclusive collection of contemporary homes offers a refined lifestyle in one of the Costa del...

Ostalo
Dob ponude: 5dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Calle Barrientos de Cala Golf, Mijas
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Mosaic Realty

MosaicRealty

Slični oglasi

Slično u inozemstvu