Popis ponuda
4
4
670 000 €
(6 321 € / m²)
Prodaja
3
1
106 m²
Calle Benaoján, Mijas
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
3
stan
106 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Duplex nabízí úchvatný výhled na moře z apartmánu a jeho terasy o rozloze 35 m².
Apartmán se nachází v nejvyšším patře a skládá se z příjemné vstupní...
Prikaži puni opis
Parametri
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Terasa
Pogled
Zasebna kuhinja
Tuš kabina
Zaseban wc
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Osobno
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
10dana
Ažurirano:
10dana