SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
605 000 €
(5 402 € / m²)
Prodaja
4
1
112 m²
Calle Benaoján, Mijas

spavaća soba4
stan112 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteDa
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Apartmán na prodej v , Mijas Costa se 3 ložnicemi, 2 koupelnami, 1 koupelnou na apartmánu a s orientací na jih/východ, se společným bazénem, soukromou...

Nenamješten
Dob ponude: 7dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

Calle Benaoján, Mijas

Građanski sadržaji

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA

Slični oglasi

Slično u inozemstvu