SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
248 000 €
(3 493 € / m²)
Prodaja
2
1
71 m²
Carretera Mijas-Fuengirola, Mijas

spavaća soba2
stan71 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

شقق عصرية مع مرافق مشتركة ممتازة في لاس لاجوناس، ميخاس
تتميز هذه الشقق العصرية في لاس لاجوناس بداخلها المضيء مع نوافذ واسعة وتصاميم مفتوحة للخطط، وانت...

Ostalo
Dob ponude: 8dana
Ažurirano: 8dana

Lokaliteti

Carretera Mijas-Fuengirola, Mijas
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Spain Homes

Slični oglasi

Slično u inozemstvu