SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
445 000 €
(4 541 € / m²)
Prodaja
2
2+
98 m²
Calle Benaoján, Mijas

spavaća soba2
stan98 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Brand New Corner Ground Floor Apartment in Calanova Golf – La Cala de Mijas Discover this elegant brand new corner ground floor apartment, ideally loc...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

TerasaKatOtvoreni dnevni boravakTuš kabinaPrirodno svjetloNamješteno

Ostalo
Dob ponude: 15dana
Ažurirano: 15dana

Lokaliteti

Calle Benaoján, Mijas
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu