SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
375 000 €
(3 788 € / m²)
Prodaja
3
2+
99 m²
Calle Tamisa, Mijas

spavaća soba3
stan99 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Discover this beautifully renovated 3-bedroom duplex, offering the perfect blend of modern comfort and stylish living. The home features double-glazed...

Ostalo
Dob ponude: 17dana
Ažurirano: 17dana

Lokaliteti

Calle Tamisa, Mijas
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu