SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
310 000 €
(2 366 € / m²)
Prodaja
2
2+
131 m²
Pasaje Brazales de Riviera, Mijas

spavaća soba2
stan131 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

✨ Unique Opportunity in Sea Flowers Miraflores: Ground Floor Apartment with Open Views & Great Potential ✨Discover this gem in the heart of Riviera de...

Ostalo
Dob ponude: 15dana
Ažurirano: 13dana

Lokaliteti

Pasaje Brazales de Riviera, Mijas
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Keller Williams Marbella

Slični oglasi

Slično u inozemstvu