SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
419 000 €
(2 217 € / m²)
Prodaja
2
2+
189 m²
Calle Tamisa, Mijas

spavaća soba2
stan189 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Lovely apartment in urbanization Myramar The apartment consists of: two bedrooms, two bathrooms, a spacious living room combined with a dining area an...

Ostalo
Dob ponude: 26dana
Ažurirano: 25dana

Lokaliteti

Calle Tamisa, Mijas
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu