Popis ponuda
8
8
8
335 000 €
(5 154 € / m²)
Prodaja
2
1
65 m²
Calle Clavel, Mijas
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
2
stan
65 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Nový vývoj: [Lůžka: 2 - 3] [Vany: 2 - 2] [Zastavěná plocha: 97,00 m2 - 150,00 m2].
Nové šance, jak si splnit svůj sen
Po komerčním úspěchu první fáze...
Prikaži puni opis
Parametri
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Osobno
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
36dana
Ažurirano:
36dana